POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

PEŁNĄ PARĄ to synonim nowoczesnej kuchni azjatyckiej, która choć mocno osadzona w tradycji, nie daje się zaszufladkować i zaskakuje oryginalnymi akcentami. Nasze dania łączą w sobie wszystko to, czego o jedzeniu nauczyliśmy się w Azji, z odrobiną fantazji i nowoczesnego stylu.

 

Jesteśmy dumni z naszych restauracji i naszych kucharzy, dzięki którym nasze ulubione smaki Azji są na wyciągnięcie ręki. W kuchni PEŁNĄ PARĄ rządzą doświadczeni kucharze z Chin i Nepalu. Połączenie młodości z doświadczeniem w naszym zespole zaowocowało nowoczesnymi, wyraźnymi smakami potraw, które wywodzą się z różnych zakątków Azji, a w naszym wydaniu dodatkowo nabierają nowego wymiaru.

Słyniemy z pierożków na parze, ale nasza karta jest na tyle szeroka, by zadowolić rozmaite podniebienia. Aromatyczne sałatki, zupy, curry, makarony i oczywiście dim sumy. Komponując nasze menu, chcieliśmy udowodnić, że można i trzeba dać się ponieść różnym smakom i jak o wiele lepiej smakuje jedzenie, gdy można się nim dzielić z bliskimi. W PEŁNĄ PARĄ można do woli korzystać z doświadczenia

Wschodu i zamówić wszystkiego po trochu, a później dzielić się  jedzeniem, próbując co chwila innej potrawy postawionej na środku stołu. To uczta smaków, czysta przyjemność i świetny pomysł na posiłek z rodziną lub przyjaciółmi. 

Pozwól naszym szefom kuchni zabrać się w niezapomnianą, aromatyczną podróż do ich rodzinnych stron, kosztując ich ulubionych dań przygotowanych z prawdziwą starannością i pasją.

 

Spotkajmy się w Pełną Parą. Zapraszamy!

Nasza kuchnia

© 2020 Hawa Sp. z o.o. s.k.

  • Facebook Classic
  • Ikona aplikacji Instagram
  • Google Classic